Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace Souhlasím

Zimní plachta na bazén 8x4m obdélník 11x7 m

-22%
Zimní plachta na bazén 8x4m obdélník 11x7 m
Dostupnost Výroba 5 - 7 dnů
Číslo produktu BAZZIZ-11/7
Běžná cena 9 163 Kč
Cena 7 160s DPH 21%
ks

Popis produktu


Zimní plachta na bazén 8 x 4 m modro-černá - s oky po obvodu

  • Pro bazény: 8 x 4 m obdélník
  • Rozměr plachty: 11 x 7 m
  • Tloušťka materiálu: 200 g/m2
  • Barva: spodní strana černá, horní strana modrá
  • Typ plachty: krycí zimní

Součástí plachty je napínací ocelové lanko a šponovák k snadnému uchycení na bazén

O zimní plachtě na bazén:

U zimní plachty pro obdélníkový bazén je počítáno se snížením vodní hladiny o 1 metr. Plachta je na každou stranu větší o 1,5 m, než je samotný rozměr bazénu. 1 metr pro snížení vodní hladiny v zimě a 0,5 m pro uchycení kolem bazénu. Pokud není tento rozměr plachty pro Váš bazén vhodný, pak můžete zvolit vlastní rozměr a tvar v zimních plachtách na míru.

Zimní plachta na bazénu zamezí znečistění vody a povrchu v zimním období a ochrání povrch bazénu před mrazem, čímž prodlužuje životnost bazénu. Díky použití zimní plachty zůstane voda v bazénu čistá a jarní úklid nezabere mnoho času.

Plachta je po obvodu opatřená kovovými oky v rozestupu 50 cm. Zimní plachta se uchycuje na bazén pomocí ocelového lanka a šponováku, které jsou součástí dodávky. Materiál pro výrobu zimních plachet na bazén je z mrazuvzdorné LDPE fólie kašírované na textilní podklad o tloušťce 200 g/m2. Plachta má vysokou pevnost a životnost až 10 let.


Alternativní produkty


Nahoru