Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Zimní plachta na bazén libovolného tvaru

Prodej tohoto zboží byl ukončen.

Popis produktu


Zimní plachta na bazén modro-černá

  • Pro bazény: vlastní rozměr
  • Rozměr plachty: podle požadavku - zadejte jej výše
  • Tloušťka materiálu: 200 g/m2
  • Barva: spodní strana černá, horní strana modrá
  • Typ plachty: krycí zimní

Zimní plachta na bazénu zamezí znečistění vody a povrchu v zimním období a ochrání povrch bazénu před mrazem, čímž prodlužuje životnost bazénu. Díky použití zimní plachty zůstane voda v bazénu čistá a jarní úklid nezabere mnoho času.

Součástí plachty je ocelové lanko a šponovák k snadnému uchycení na bazén.

Jak nakupovat zimní plachtu na míru?

1. Potřebujete zjistit správný rozměr plachty.

nákres - zimní plachta na bazén na míru

2. Zadáte objednávku. Vedle náhledového obrázku zadejte délku a šířku plachty. V následujícím kroku po stisknutí tlačítka KOUPIT zadejte do poznámky tvar plachty a pro ověření i rozměr plachty.

Něco Vám není jasné?

Napište nám na e-mail info@solarniplachta.cz nebo nám rovnou zavolejte na či 608 210 182 - rádi Vám poradíme a případnou objednávku vytvoříme rovnou po telefonu.

Před objednáním si, prosím, důkladně zkontrolujte zadaný rozměr. Plachty vyráběné na míru není možné vrátit do 14 dnů.

Další informace o zimní plachtě na bazén 

U zimní plachty na míru se vždy počítá cena z obdélníku nebo čtverce. Plachtu samozřejmě zhotovíme na požadovaný tvar a rozměr bazénu.

Při nákupu zazimovací plachty pro bazény na míru je potřeba dbát na to, aby byl rozměr plachty větší, než je rozměr bazénu. Pokud odpouštíte vodu z bazénu o jeden metr, pak musí mít plachta na každou stranu o 1 metr navíc. Plus je potřeba připočítat rezervu na uchycení plachty na ochoz bazénu. To je zpravidla 0,5 m na každou stranu bazénu. To však záleží na místních podmínkách kolem konkrétního bazénu.

Plachta je po obvodu opatřená kovovými oky v rozestupu 50 cm. Zimní plachta se uchycuje na bazén pomocí ocelového lanka a šponováku, které jsou součástí dodávky. Materiál pro výrobu zimních plachet na bazén je z mrazuvzdorné LDPE fólie kašírované na textilní podklad o tloušťce 200g/m2. Plachta má vysokou pevnost a životnost až 10 let.


Nahoru