Tento web používá cookies k dosažení potřebné funkcionality. Dalším jeho použitím s tímto souhlasíte. Další informace. Informace o ochraně osobních údajů najdete zde. Souhlasím

Kotvící materiál pro plachty do betonu

Dostupnost Ihned k odeslání
Číslo produktu SES001
Cena 19s DPH 21%

Vážení zákazníci, v rámci zkvalitnění a zjednodušení nákupů jsme přesunuli nákupní proces na náš hlavní internetový obchod bazenonline.cz.
Bazenonline navíc nabízí:

  • Slevový program
  • Více bazénových produktů
  • Více informací o produktech
  • Bazénovou poradnu
  • Produktová videa

A mnoho dalších vylepšení pro pohodlnější nákup a rozhodování.

Popis produktu


Kotvící materiál pro krycí a zimní plachty na bazén - do betonu

Kotvící materiál - připevnění plachty

Obsah balení: kotevní oko M6, hmoždinka pro beton M6, šroub

Kotvící materiál se používá pro připevnění plachty na bazén. Na sezónu se kotevní oko vyšroubuje a hmoždinka se zakryje šroubem. Na podzim se kotevní oko opět našroubuje a plachta se připevní.

Jak připevnit plachtu ke kotevním okům?

Plachta se ke kotevním okům připevní lankem, které se střídavě provléká kotevním okem a okem plachty. Všechny naše krycí a zimní plachty mají oka po okrajích plachty už z výroby (každých 50 cm).

Kolik kotvícího materiálu potřebuji?

Naše plachty mají oka po 50 cm. Spočítejte si tedy obvod Vaší plachty v centimetrech a vydělte jej 50. Pro jistotu a pro rezervu doporučujeme vždy koupit alespoň 1 kus navíc.

Upozornění: Naše krycí a zimní plachty jsou standardně dodávány s lanky, které mají délku přibližně stejnou jako je obvod plachty. Pro uchycení jako na obrázku je potřeba koupit lanko delší: gumové lanko pro krycí plachty nebo ocelové lanko pro zimní plachty.


Nahoru